Czyszczenie laptopa Warszawa

Czyszczenie laptopa Warszawa

Czyszczenie laptopa przedłuża jego “życie”! Jak zadbać o nasz sprzęt komputerowy? Co zrobić by przedłużyć okres sprawnego działania laptopa?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Tak, jak dobry kierowca dba o regularna wymianę olejów, filtrów i płynów w swoim aucie, tak odpowiedzialny użytkownik dba o swojego notebooka.

Nie potrzeba dużego wysiłku i czasu by dbać o odpowiednią cyrkulację powietrza w laptopie. Czyszczenie laptopa Warszawa zapewni dłuższe życie laptopowi.

Sprzęt komputerowy w tym przypadku laptop i jego karta graficzna (układ graficzny w laptopie bardzo się grzeje). Wydziela dużo ciepła, by przeciwdziałać przegrzaniu a co za tym idzie możliwej awarii. Aby zapobiegać prewencyjnie należy przynajmniej raz na 6 miesięcy wyczyścić z zabrudzeń i kurzu układ chłodzenia.

Jak wygląda zaniedbany laptop? Oto zdjęcia które zrobiliśmy aby pokazać przykład zapchanego układu chłodzenia. Więcej o czyszczeniu laptopów i układu chłodzenia w laptopach

 

układ chłodzenia

wyczyszczenie laptopa – zapchany układ chłodzenia

czyszczenie laptopa

Zapchany układ chłodzenia – należy wyczyścić i nałożyć nową pastę na procesor.

Czyszczenie laptopów Warszawa
Czyszczenie i konserwacja laptopów i urządzeń komputerowych – Warszawa, zadzwoń teraz: Tel. 888 872 765 zamów czyszczenie laptopa! Zapraszamy do serwisu!

Czyszczenie układu chłodzenia w laptopie zazwyczaj kosztuje w granicach 150 – 200 zł, a każdy dobry serwis wykona to bezbłędnie dodatkowo na usługę otrzymasz gwarancję.

Oczywiście, wszyscy chcemy błyszczących, nowych rzeczy, ale po co? czy nowy laptop zmieni Twoje życie? Będziesz pracować bardziej efektywnie? Będziesz szczęśliwszy? Naprawdę? Jeśli po prostu korzystasz z laptopa na co dzień, to zamiast kupować nowy, lepiej zainwestuj pieniądze będą w doświadczenie, które pomoże, wydłuży czas pracy laptopa niż wydawać pieniądze by dążyć do najnowszej mody. Pomyśl o tym. Czego tak naprawdę chcesz od sprzętu komputerowego? Laptop ma być ładny czy szybko pracować?
Co robisz, aby Twój szybki laptop nadal był szybki?
Jeżeli Twój laptop grzeje się pod czas użytkowania skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego . Dla Państwa wygody podajemy też numer telefonu który czynny jest 24h 📱 888 872 765