Wymiana matrycy w laptopie

Wymiana matrycy w laptopie.

Zasadniczo z wymianą matrycy w laptopie, netbooku czy notebooku nie ma większych problemów w serwisie. Wymiana matrycy w laptopie to zazwyczaj 30min. “Wąskim gardłem” czasowym jest dostawa od producenta lub z hurtowni. Nasz serwis laptopów w Warszawie doskonale sobie radzi również z tym problemem.

wymiana matrycy

wymiana matrycy

Matryce dzielą się na kilka kategorii zatem przed wymiana matrycy należy wszystko sprawdzić. Najważniejsze są dwie. Matryce używane w laptopach dzielimy na matowe i na błyszczące. Użytkownicy często zapominają o jednej, acz ważnej sprawie.

Nie da się określić ceny matrycy, podając jedynie model laptopa. W jednym modelu notebooka, należy odczytać: typ, model oraz producenta, może być kilka rodzajów, klas A, B, C i ilości pinów, patrz zdjęcia poniżej.

złącze matrycy 30 pin

30 pin

złącze matrycy 35 pin

35 pin

złącze matrycy 40 pin

40 pin

Zatem pytanie o cenę za wyminę matrycy w laptopie, bez uwzględnienia kosztu samej matrycy, jest przez nasz serwis traktowane w bardzo ogólny sposób. Podajemy klientom ceny od najwyższej do najniższej.

Do ceny za matrycę dochodzi jeszcze koszt jej wymiany i to również należy wziąć pod uwagę. wymiana matrycy nie jest czasochłonna, jednak by ją wymienić lepiej skontaktować się z dobrym a jednocześnie tanim serwisem laptopów.

Chętnych do skorzystania z naszej oferty “wymiana matrycy w laptopie” zapraszamy w Warszawie, ul. Myśliborska 26A. Dobrze jest wcześniej zadzwonić i zapytać o przybliżony koszt i czas wymiany. Zapraszamy!